در سال ۱۳۷۷ مدیریت مجموعه رسما فعالیت خود را در زمینه تهیه و فروش قطعات خودروهای شرکت سایپا در بازار چراغ برق تهران در مکانی حدود ۵ متر مربع شروع نموده وبا لطف خداوند متعال و تلاش بی وقفه و الطاف فراوان شما عزیزان در حوزه قطعات خودرو پس از حدود ۲۰ سال، اینک با مجموعه ای به متراژ ۴۰۰۰ متر مربع و ۱۵ نیروی زبده و متخصص در زمینه واردات،تهیه قطعات از تولید کنندگان عزیز داخلی ،تهیه قطعات از بازارهای داخلی و توزیع به کلیه نقاط کشور، در قالب گروه بازرگانی کارینو افتخار خدمت رسانی در زمینه تهیه و توزیع قطعات کلیه خودروهای داخلی به هم میهنان عزیز را داریم.

كارينو پارت

از آنجایی که تنوع محصولات و درجات کیفیت آنها در این حوزه بسیار بالا واز طرفی متاسفانه عدم شناخت تخصصی، فنی و کیفیت قطعات از سوی مصرف کنندگان عزیز راه را برای افراد سودجو باز نموده لذا گروه بازرگانی کارینو خط مش خود را از زمان شروع فعالیت خود تا به امروز اینگونه تعریف نموده است . ارائه حداکثر کیفیت کالا با حداقل قیمت ممکن ارائه مشخصات درست و دقیق کالاها برای مشتریان که دانستن انها حق مسلم آنهاست برخورد با کمال ادب و احترام و خدمت رسانی بی منت به مشتریان که به گروه بازرگانی کارینو جان می دهد.
در نهایت رضایت مندی مشتریان عزیز که باعث برکت حاصل کسب و کار گروه بازرگانی کارینو می شود و از شما عزیزان در این مسیر دست یاری می طلبیم.